Meist

Meeskond

Marina Väljas

raamatupidaja / müügikonsultant

Mart Eller

juhataja / müügikonsultant

Ajalugu

Asutati Relle Aktsia Selts ning alustasime autovaruosade ning tarvikute müügiga aadressil Heltermaa mnt. 10, Kärdla. Alguses jagasime kaupluse pinda teise kauplusega mille nimeks oli “Lepatriinu”.

Avanes võimalus osta varem kahasse peetud kaupluse kogu pind ning suurendada Hiiumaal kohapeal kohe laos olevat kaubavalikut.
Seoses seadusandluse muudatusega riigis ning Osaühingute oluliselt väiksema raamatupidamusliku töömahuga muutsime Relle AS’i ümber Relle Autokaubad OÜ’ks.

Relle kauplus kolis Heltermaa mnt. 10 maja siseselt edasi üle 2 korra suuremale kaupluse pinnale ning eelmine kaupluse pind renditi välja.

2007 aastast liitusime Fixuse ketiga. Fixus kett ühendab Eesti erinevates linnades ja maakondades rohkem kui 30 erinevat ettevõtet. Kogu Eestit kattev müügivõrk, tugev keskladu, väljaarendatud ja hästi toimivad tellimisskeemid, operatiivne logistika, kõrge teeninduskultuur ja suur kaubavalik teevad Fixus-ketist arvestatava jõu Eesti autovaruosade turul.

Hiiumaa ettevõtjate liit (HEL) tunnustas meid auhinnaga “Väike ja visa”. Isegi väike ettevõte võib olla väga tubli. Ja visa ka. Seda kinnitas Hiiu lehes ilmunud lugu autokaupade müüjast OÜ Relle Auto­kaubad, mis väikese saare väikesel turul suutnud püsida juba 22 aastat.
Eesti ettevõtjatest on üle 99 protsendi väikese ja keskmise suurusega ettevõtted ning ilma nende ettevõtlike inimesteta Eesti majandust lihtsalt ei eksisteeriks, tõdetakse ka EVEA kodulehel.
EVEA algatas mullu just väikestele ettevõte­tele mõeldud konkursi, kuna leiab, et just väike­ettevõtted väärivad tunnustamist oluliselt rohkem, kui seni seda on tehtud. Nii kutsuski EVEA üles ettevõtjaid, ettevõtete ühendusi ja eraisikuid tunnustama parimatest parimaid. Esimest korda pääses Hiiumaa ettevõte Eesti ettevõtluse auhindade konkursi finaali 2014 aastal. Konkurss aga toimus 14. korda.

Arendame kauplusest üle tee olevat autoremondi töökoda

Kauplus avatud

  • Esmaspäev:   9:00 - 17:30
  • Teisipäev:   9:00 - 17:30
  • Kolmapäev:   9:00 - 17:30
  • Neljapäev:   9:00 - 17:30
  • Reede:   9:00 - 17:30
  • Laupäev: 10:00 - 14:00
  • Pühapäev: Suletud

Relle Autokaubad OÜ